Shqiptari vret ish-gruan në Gjermani, i shkoi në vendin e punës dhe e qëlloi për vdekje! U kap në tentativë për t’u arratisur

GJERMANI- Një ngjarje e rëndë është raportuar një ditë më parë në Markdorf të Gjermanisë ku një shqiptar ka vrarë ish gruan e tij për vdekje dhe më pas tentoi të arratisej.

Ai u arrestua pasi u largua me shpejtësi nga vendi i punës i ish gruas së tij, nga ku kreu aktin e tmerrshëm. Shqiptari ishte në gjendje të dehur kur mbërriti në ambientin ku punonte viktima, të cilën e ka qëlluar me armë zjarri dhe ka vdekur në vendngjarje.

Nga sulmi nuk ka persona të tjerë të lënduar dhe motivi i krimit është ende i paqartë.

G.MO/LR/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Rama i dha një tjetër shans, Gledian Llatja: Besimi i dhënë nga PS nxitje për të vijuar transformimin e Elbasanit

Rama i dha një tjetër shans, Gledian Llatja: Besimi i dhënë nga PS nxitje për të vijuar transformimin e Elbasanit