VIDEOLAJM/Shtetasi nga Pakistani dhuron spektakël mbi litar në lumin Gjanica në Fier

Një shtetas nga Pakistani ka dhuruar spektakël mbi një litar te lidhur në dy brigjet e lumit Gjanica në Fier.

Ai ka hipur mbi litar ku ecte i pa lidhur dhe bënte akrobaci të ndryshme duke tërhequr vëmendjen e shumë qytetarëve fierakë, të cilët ndodheshin në rrugë.

Pa asnjë masë mbrojtëse rreth vetes, shtetasi nga Pakistani ka qëndruar mbi litar rreth 15 minuta duke dhuruar spektakël që në fund është duartrokitur nga qytetarët që ndaluan për të shijuar këtë shfaqje.

Shtetasi nga Pakistani spektakël mbi litar te lumi Gjanica në Fier

I.K./J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përmirësimi i situatës nga COVID-19, a mendoni se duhet të lehtësohen masat kufizuese?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Koronavirusi, shkon në mbi 650 mijë numri i vaksinimeve të kryera, Manastirliu: Vijojmë pa u ndalur drejt objektivit të 1 milion vaksinimeve