Shuhen nga aksidenti tragjik 6 nxënës të shkollës “Ismail Qemali” në Shkup, ndërpritet mësimi

Të tjera lajme rrëqethëse nga Maqedonia e Veriut. Në mesin e viktimave nga aksidenti tragjik në Bullgari kanë mbetur të vdekur edhe 6 nxënës të shkollës fillore "Ismail Qemaili" në Shkup.

Ata ishin në udhëtim me familjarët e tyre. Sipas asaj që shkruan Alsat, tashmë shkolla ka ndërprerë mësimin dhe është në zi.


Lajmi kryesor:

EMRAT/ Tragjedi në Bullgari, autobusi përplaset dhe merr flakë, humbin jetën 45 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut! Kompania ‘Besa Trans’ s’kishte licencë për autobusin (VIDEO+FOTO)


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Beteja për FSHF-në, a duhet të vijojë Armand Duka të drejtojë futbollin në vend?×

Lajmi i fundit

John

Tritol shtëpisë së Armand Dukës/ PS: Nuk duhet politizuar çështja! Institucionet po hetojnë, gishti s'duhet drejtuar ndaj askujt