Siçiliania që çmend me format
seksi në “Burlesque”

Siçiliania që çmend me format<br />seksi në “Burlesque”
Miss Satine po mahnit me format e saj seksi në një zhanër provokues siç është Burlesque. 

Ajo tregon se ka pesë vjet që i është afruar Burlesque, ndërsa tanimë ka performuar në festivalet më të rëndësishme siç është Festivali botëror i Burlesque në Moskë, ku mori edhe dy çmime të rëndësishme.

miss satine

Bukuroshja Siçiliane po mahnit spektatorët me performncat e saj të cilat elektrizojnë publikun.

Ajo është e aftë “të pushtojë” botën e zhveshur në një gotë shampanje.

(b.t/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Fullkrug nderon 'Panzerat' në limte, Gjermania barazon 1-1 me Zvicrën dhe del e para në Grupin A! Skoci 0-1 Hungari, trishtohet Shqipëria

Euro 2024/ Fullkrug nderon 'Panzerat' në limte, Gjermania barazon 1-1 me Zvicrën dhe del e para në Grupin A! Skoci 0-1 Hungari, trishtohet Shqipëria