“Si është puna me familjen tuaj”, Bleona Qereti ka dy fjalë për Albërie Hadërgjonajn në Ditën e Flamurit

Dy këngëtaret shqiptare, Albërie Hadërgjonaj dhe Bleona Qereti

Festa e Flamurit është një ditë e shënuar për të gjithë shqiptarët dhe sigurisht të njohur e të panjohur anembanë botës kanë uruar të gjithë patriotët e tyre anembanë botës. Bleona Qereti ka zgjedhur një mënyrë krejtësisht të veçantë.

Ajo ka publikuar foton e dy vajzave të familjes Hadërgjonaj, përkatësisht Agnesës dhe Anxhelinës, duke etiketuar edhe Albërie Hadërgjonajn, të cilës i është drejtuar me fjalët: “Ça është puna me familjen tuaj o yje? Ku i keni bërë këto fëmijë si me porosi nga katalogu? Ja urdhëro shiko profilet e të tjerëve. Gëzuar Ditën e Pavarsisë Shqipëri!”

Në këtë mënyrë Bleona ka dashur të theksojë bukurinë e tyre, dhe sigurisht nuk ka harruar të etiketojë edhe Beatrix Ramosaj dhe Albanin gjithashtu, të cilët janë pjesë e kësaj familjeje.

Foto e publikuar nga Bleona Qereti në Instastory 

  • Sondazhi i ditës:

    Rënia e rasteve me Covid-19 dhe vaksinimi, a duhet të hiqet ora policore?

Komento

Komente

  • Fredi: 30/11/2018 09:23

    Bo bo sa t punume, jashtmase!

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Operacioni anti-drogë në Durrës, kush kanë 2 të rinjtë e arrestuar që 'bënë të fortin' me Policinë (EMRAT)