‘Si je gjigand!”, Rama në stadiumin ‘Air Albania’ ku po vaksinohen personalitetet, përshëndet ish-presidentin Alfred Moisiu (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama i shoqëruar edhe nga ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, ishte ditën e sotme në ambientet e ‘Air Albania’, ku po kryhet vaksinimi për personalitete. Kreu i qeverisë takoi edhe disa prej tyre dhe ndër to ishte edhe ish-presidenti Alfred Moisiu, i cili po merrte dozën e parë të vaksinave.

Rama-Moisiut: Gjigand si je mirë?

Moisiu: Mirë!

Rama: Do të ulesh pak se është procesi, për të pushuar pas pasi vaksinohesh.


Lajmi kryesor:

Nis vaksinimi i personaliteteve mbi 80 vjeç, mes tyre Margarita Xhepa, Tinka Kurti e Alfred Moisiu! Rama: Sulmet e pseudo-personaliteteve të neveritshme, s'ka diferencime


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ketë një Paketë të dytë të Rezistencës Sociale?×

Lajmi i fundit

John

Vrau gazetaren në Maltë, autori pranon krimin: Ta kisha ditur se kush ishte, do kisha marrë më shumë lekë! Për mua është biznes