‘Si në filma’, momenti kur i riu spërkat me benzinë lokalin në Tiranë dhe zjarri shkrumbon gjithçka brenda pak sekondash

TIRANË- I djegur 10 ditë më parë në zonën e “Myslim Shyrit”, zjarri në lokal rezulton të jetë vënë qëllimisht.

Pamjet e kamerave të sigurisë shfaqin një të ri, i cili pasi futet në brendësi të ambienteve të lokalit, spërkat gjithë hapësirën me benzinë, i vë flakën dhe ikën me shpejtësi. Report Tv sjell videon.

Ngjarja ka ndodhur në orën 22:42 të 14 majit dhe lokali është shkrumbuar i gjithi.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rishfaqen nostalgjikët e diktatorit, a duhet bërë dekomunistizimi i shoqërisë shqiptare?×

Lajmi i fundit

John

Rep-pop/ Muzikë, sfida dhe kërcim! Çfarë kanë postuar Vip-at në Tik Tok?