Si një ultras, Beckham feston ndryshe golin e Messit nga goditja e dënimit (VIDEO)

David Beckham dhe Messi

Lionel Messi ishte vendimtar në kalimin e Inter Miami në çerkfinalet e Kupës së Ligës. "Pleshti" shënoi dopietë dhe vetëm pesë minuta nga fundi e dërgoi ndeshjen te penalltitë, me kohën e rregullt që u mbyll 4-4. Pas golit të katërt në të 85 minutë, pronari i Inter Miami, David Beckham festoi si ultras për golin e argjentinasit nga goditja e dënimit. Pas penalltive Inter Miami kaloi më tej duke mundur Dallasin. Në katër ndeshje me Miamin, Messi ia ka dalë të shënojë shtatë gola, teksa ka realizuar tre dopieta.

VIDEO/ Sërish dopietë dhe 'perlë' nga goditja e dënimit, Messi fantastik me Interin! 8 gola dhe penallti në Teksas

1 maji, a respektohen të drejtat e punëtorëve në Shqipëri?

×

Meta anëtarëve të Komitetit drejtues të PL: S’kemi kohë për të pushuar, s’duam të ndryshkemi