Si u veshën të ftuarit në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Si u veshën të ftuarit në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito

Fituesi i Big Brother VIP, Luiz Ejlli dhe partnerja e tij, Kiara Tito u bënë pjesë e dasmës së Elgit Dodës dhe Klea Hutës.

Këngëtari preferoi të vishej me ngjyra të hapura, duke u përshtatur edhe me ambientin ku po zhvillohet dasma, bregdet.

Kurse moderatorja ishte kombinuar me partnerin e saj, dhe ka veshur një fustan ngjyrë bezhë.

Po ashtu të pranishëm ishin edhe të ftuar të tjerë të njohur, miq të çiftit.

2/5
M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Komentuesi: 06/06/2023 23:40

  Kush eshte kjo me fustanin blu? Sa fjongot i paska mer jahu. Mbase kishte frike se ja zhbenin.

  Përgjigju
 • ani: 05/06/2023 14:35

  djal me vlera je o luiz te bekofte zoti

  Përgjigju
 • anel: 05/06/2023 14:07

  po je cun king o luiz

  Përgjigju
  • Aneli ka ngaterruar shkronje: 06/06/2023 23:39

   Shkruhet me a o anel dhe jo me e sic ben ti. Te pelqen luiza he?

 • Sondazhi i ditës:

  Hapësirat publike në bregdetin shqiptar, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com