'Sinqerisht, realisht', shprehjet e saj u bënë virale, Kiara bën veprimin epik

'Sinqerisht, realisht', shprehjet e saj u bënë virale, Kiara bën veprimin epik

Kiara Tito

"Më lër hapsirën time", "Lëre të rrjedhë", "Sinqerisht, realisht" ishin disa nga shprehjet e Kiarës që u bënë virale gjatë qëndrimit të saj në Big Brother. Pas daljes ish-banorja e ka parë sa shumë batuta janë bërë me këto shprehje dhe ka reaguar.

Kiara i ka vendosur shprehjet "Sinqerisht, realisht" në Bion e saj të Instagramit duke marrë me sportivitet.

Ajo ka vendosur edhe hashtagun "Me Luizin" duke treguar se eshtë mbështetësja e tij më e madhe.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, a duhet të zhvillohet menjëherë gara për kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

Falsifikimi i dokumenteve për lejen e ndërtimit çoi në pranga Dakon dhe disa ish zyrtarë të tjerë, ky është pallati i ndërtuar 11 vite më parë në Durrës

Falsifikimi i dokumenteve për lejen e ndërtimit çoi në pranga Dakon dhe disa ish zyrtarë të tjerë, ky është pallati i ndërtuar 11 vite më parë në Durrës