Skandal në Eurovizion, spektatori i rrëmben mikrofonin këngëtares britanike/VIDEO

Skandal në skenën e Eurovizionit

Para pak çastesh ka ndodhur një skandal në Eurovision. Ndërsa po këndonte këngëtarja britanike SuRie, një person është futur në skenë. Ai madje ia ka marrë mikrofonin nga duart.

Por, këngëtarja si profesioniste e vërtetë nuk është hutuar dhe ka vazhduar fuqishëm. Sigurimi u vonua pak por reagoi duke larguar personin nga skena.

  • Sondazhi i ditës:

    Të dielën zgjedhjet, cila prej partive politike bëri fushatë më të mirë dhe bindëse?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Luljeta Bozo energjike para zgjedhjeve të 25 prillit, thirrje qytetarëve nga shtëpia e saj: Votoni të gjithë sepse ka shumë rëndësi vota e secilit prej nesh