Skandali i tifozëve të Vllaznisë, sulmojnë gjyqtarin që i anuloi golin me Partizanin (VIDEO)

Pragndeshja e Kupës së Shqipërisë mes Vllaznisë dhe Partizanit është ndezur nga një skandal i mirëfilltë, pasi tifozët e skuadrës shkodrane kanë sulmuar gjyqtarin Olsid Ferataj.

Gazetaria shkodran Ermir Vajushi ka publikuar në rrjetet sociale një video ku shihet një person i cili sulmon Feratajn në Patos, në qytetin e tij të lindjes.

Ferataj akuzohet nga shkodranët se ka anuluar me dashje golin e shënuar në minutat shtesë ndaj Partizanit në ndeshjen e parë të Kupës së Shqipërisë.

M.Q./Sh.Sh/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Reforma territoriale, mendoni se ndarja aktuale në 61 bashki është në rregull?×

Lajmi i fundit

John

Tradita që vjen nga lashtësia, këpucarët rikthejnë 'opingat', të veshura dikur edhe nga ilirët: 'Zanati' i trashëguar ndër breza, këtu vijnë edhe VIP-a