Skedina e Botërori +/ Të ftuarit parashikojnë rezultatin e ndeshjes Uruguai-Portugali

Emisioni Botërori + në Report Tv

Të ftuarit  e përhershëm profesor Karriqi, Mikela si dhe e ftuara speciale Arnisa Telepija kanë dhënë parashikimet e tyre për ndeshjen Uruguai-Portugali.

Skedina e Botërori +

  • Sondazhi i ditës:

    Zgjedhjet e 25 prillit, kush nga liderët po bind më shumë Rama apo Basha?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Rama uron mirmëngjes me videon e të moshuarve që iu ndërtua shtëpia pas tërmetit: Iu gjendëm pranë atyre që humbën strehën