Skedina e Botërori +/ Të ftuarit parashikojnë rezultatin e ndeshjes Uruguai-Portugali

Emisioni Botërori + në Report Tv

Të ftuarit  e përhershëm profesor Karriqi, Mikela si dhe e ftuara speciale Arnisa Telepija kanë dhënë parashikimet e tyre për ndeshjen Uruguai-Portugali.

Skedina e Botërori +

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se pandemia COVID-19 ka ndikuar në rritjen e çmimeve nëpër zonat turistike në vend?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Eugert Lazaj vrau veten! Flasin prindërit: U fiksua gjatë karantinës, thyente telefona, kërkoi grila të ngurta se thoshte ka njerëz jashtë shtëpisë!