Skedina e Botërori+/ Parashikimet e të ftuarve për ndeshjet e sotme

Emisioni Botërori + në Report Tv

Si çdo mbrëmje të ftuarit plotësojnë skedinën në  Botërori +. Të shohim nëse Fatjon Shehu do të arrijë të qëllojë me parashikimin e tij për ndeshjet  e mbetura për ditën e sotme.

(Skedina e Botërori +)

  • Sondazhi i ditës:

    A janë të domosdoshme listat e hapura?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Akuzat për Thaçin dhe Veselin nga Haga, Rama: Diskreditim, fajësi e supozuar