POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Skedina në “Botërori +”: Të ftuarit i besojnë Senegalit dhe numrit 3+ të golave

Emisioni Botërori+ në Report Tv

Si çdo ditë në emisionin “Botërori +” në Report Tv, është plotësuar skedina e ditës, me tre ndeshjet e ditës së sotme.

Të ftuarit kanë qenë në një mendje për fitoren e Anglisë, madje me shumë gola. Ndërsa spikat parashikimi për fitoren e Senegalit ndaj Japonisë.


Të ftuarit kanë pasur mendime të ndryshme për ndeshjen Poloni-Kolumbi, duke parashikuar rezultate të ndryshme.

(Skedina e Botërori +)

Komento