POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

"Sonte kemi dasëm", Eni Koçi jep lajmin e papritur dhe i bën lëmsh të gjithë (Foto)

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj

Eni Koçi ka kohë që përflitet se është në një lidhje me reperin Genc Prejvukaj. Mirëpo pavarsisht se asgjë nuk është konfirmuar nga dyshja, mesa duket do të kemi dasëm së shpejti dhe këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja.

Teksa një fans e pyet nëse do të kenë dasëm së shpejti, Eni është përgjigjur me vargjet e një kënge popullore shqiptare që flet për gëzimin që sjell martesa e një vajze. "Sonte kemi dasmë, të gjithë po festojmë gocen më të bukur sot po e martojmë, la la la la,"- shkruan Eni. Mesa duket gjithçka mund të ndodhë! 

(Foto e publikuar nga Eni Koçi)

fl.mi.
Komento