Sot 4,674 vaksina anti-COVID (796,586 në total)

Ditën e sotme janë kryer 4,674 vaksina  anti-COVID. Në total që nga fillimi i pandemisë janë kryer 796,586 vaksina. Lajmi u bë i ditur nga ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu.


Lajmi kryesor:

Drejt fundit të pandemisë! Në 24 orë vetëm 2 raste të reja me COVID dhe asnjë viktimë


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është e mjaftueshme rritja vjetore e pensioneve prej 5 për qind ashtu siç premtohet në programin e Rama 3?×

Lajmi i fundit

John

Serbet thyejnë Flamurtarin në Vlorë, Duga Sabac fiton turneun ndërkombëtar të basketbollit