Sot do të merrni vendime të rëndësishme, por marrëdhëna juaj nuk do të shkojë aq mirë, ja çfarë thonë yjet për ju

Sot do të merrni vendime të rëndësishme, por marrëdhëna juaj nuk do të shkojë aq mirë, ja çfarë thonë yjet për ju

Foto ilustruese

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Qetësia dhe mirëkuptimi do mbizotërojë të mërkurën në jetën tuaj në çift. Çdo gjë do ecë më së miri me partnerin dhe kënaqësitë do jenë të paimagjinueshme.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Ju që jeni në një lidhje nuk duhet ta lini ankthin dhe dyshimin t’ua shkatërrojë jetën, por duhet të përfitoni nga çdo moment kur te jeni pranë partnerin dhe të dashuroheni si ta ndieni.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Dite mjaft e qëndrueshme do jetë kjo e mërkurë për ata që janë ne një lidhje. Pasioni do i pushtojë gjatë kohës dhe nuk do mërziten për asnjë moment.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Marsi do i zgjojë nga gjumi ku kishin rënë të dashuruarit. Ata do i shohin gjërat me më shuëe optimizëm të mërkurën dhe do marrin edhe vendime me rëndësi.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Kjo e mërkurë nuk do jetë dita më e përshtatshme për çështjet e zemrës. Në disa momente do mbeteni vetëm dhe do e vuani së tepërmi këtë gjë.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Duhet të tregoheni me të duruar të mërkurën ju te dashuruarit sepse partneri edhe sikur të bëjë të pamundurën nuk do ia dalë t’ua plotësojë të gjitha dëshirat.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Ditë e ndërlikuar do jetë kjo e mërkura për ata që janë në një lidhje. Do krijohen herë pas here keqkuptime dhe mosmarrëveshje mes jush dhe partneri.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Ka mundësi që ju të dashuruarit të merrni vendime të rëndësishme të mërkurën. Marrëdhënia me partnerin do forcohet akoma më tepër. Beqarët që do tregohen të paduruar ka rrezik të përballen me probleme serioze.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Jeta juaj në çift do mbetet e shkëlqyer edhe të mërkurën falë ndikimit mjaft pozitiv të Marsit. Gjithçka mes jush do jetë më e bukur se kurdoherë dhe emocionet do jenë të forta.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Marrëdhënia me partnerin nuk do jetë e keqe të mërkurën, megjithatë mirë është që të nisni qetësisht me partnerin për gjithçka. Kështu do krijoni edhe një klime akoma me te ngrohte mes jush.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Ditë goxha e turbullt do jete kjo e mërkurë për ata që janë në një lidhje. Tregohuni sa me të matur që të mundeni sepse në të kundërt keni për të pasur probleme serioze.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Gjate kësaj dite, marrëdhënia juaj me partnerin do përmirësohet edhe me tepër. Do keni të njëjtat ide dhe mendime me personin qe keni ne krah.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

Berat/ Ishte duke mbledhur arra, 68-vjeçari rrëzohet nga pema dhe humb jetën

Berat/ Ishte duke mbledhur arra, 68-vjeçari rrëzohet nga pema dhe humb jetën