‘Sot me besa besë’ Meta: Për Shqipërinë ja vlen të vdesësh

 

Meta nga Konventa e LSI-së ka deklaruar që të shpallin non grata rilindjen dhe se do ishte gati të vdiste për Shqipërinë.

‘Mos shisni votën, mos tradhtoni Kushtetutën. Thonë pse po i hynë kësaj lufte, çfarë do fitosh ti? Tregtarët hyjnë në luftë vetëm për të fituar, atdhetarët hyjnë në çdo betejë që i kërkon vendi dhe historia. Ka beteja që ja vlen edhe të vdesësh. Sot me besa besë. Me popullin e 2 marsit të shpallim “non grata” kleptokraacinë, të dshpallim “non grata” rilindjen mavi edhe taë pjesë të rilindjes blu të pazareve të 7 majit.’- tha Meta


Lajmi kryesor:

LSI bëhet 'Partia e Lirisë'! Meta në krye si nacionalist: Ia vlen të vdesësh për Shqipërinë, na rrezikohet sovraniteti dhe Kosova, do përballemi me tradhtarët


G.MO/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Deputeti gjerman reagon ndaj deklaratës së Vuçiç: E ka gënjeshtrën element qendror të veprimeve të tij! Në Kosovë po kryhet spastrim etnik

Deputeti gjerman reagon ndaj deklaratës së Vuçiç: E ka gënjeshtrën element qendror të veprimeve të tij! Në Kosovë po kryhet spastrim etnik