POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Spiropali i përvishet keq: Basha, pupaci i vendosur në krye të PD pa asnjë meritë, po merr në qafë opozitën (VIDEO)

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentit, Elisa Spiropali ka sulmuar kreun demokrat Lulzim Basha. Ajo e cilësoi Bashën një “pupac”, i cili po merr në qafë opozitën.

“Edhe nëse do ta kishim bërë me plan që në këto dy seanca opozita të shfaqte anën e vet më qesharake e vulgare s’do e kishim bërë kaq perfekt. U ngrit kryetari dhe iu drejtua me dorë ministreve të reja i quajti kukulla jo se janë ministre po se janë gra. Një pupac i vendosur në atë pozicion që flet këtu me gjuhën e vet të shthurur.

Një njeri që po merr në qafë opozitën shqiptare, po përdor një gjuhë ofenduese ndaj grave ministre.


Lajmi kryesor:

Kuvendi/ Basha: Shqipërisë nuk do i hapen negociatat në qershor! Balla: Je anti-shqiptar


b.ha./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Haha: 07/02/2019 16:04

    Bashu pupac.Eshte vecae kl**f ose per**rvativ

    Përgjigju