Sport – Atletico nuk luan për revansh ndaj Realit

Mesfushori i Atletico Madridit, Raul Garcia, eshte shprehur se ata nuk do të luajnë për revansh në ndeshjen kundër Real Madridit.
Ai ka thënë se tashmë ky është një duel tjetër dhe se ata nuk jetojnë me të kaluarën.
"Ne nuk jetojmë me të kaluarën. Faktikisht në do të kishim dashur që të fitonim atë finale, por tashmë është një duel tjetër, një tjetër sezon dhe ne këtë po e mendojmë", tha Garcia gjatë konferencës për media. /atsh/
 
 

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Do të shkojë për gjykim dosja 'Gërdeci'? Shtyhet sërish seanca paraprake për Mediun në GJKKO