Statusi që paralajmëroi vrasjen? Ja çfarë shkruante gardisti 2 javë më parë

Gardisti Alket Arapaj që vrau gruan në Allias deklaroi sot para grupit hetimor se e kishte ekzekutuar me armën e shërbimit pasi e tradhtonte. Ndërkohë që nga një kërkim në faqen e tij në rrjetet sociale, Arapaj para një dy javësh kishte bërë një status pikërisht për tradhtinë. "Tradhtia fodulle shkëlqen thjeshtë sa për një intermexo edhe nëse është e hidhur shumë" shkruante gardisti. 

Statusi i gardistit ne rrjetet sociale rreth dy jave me pare


Lajmi kryesor:

Krim në familje në Tiranë/ Gardisti vret gruan me armën e shërbimit: Më tradhtonte


d.ba./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mund të arrihet konsensus tri palësh për hapjen e listave?×

Lajmi i fundit

John

Kultivuan kanabis pranë banesës në Krujë, pranga të moshuarit, në kërkim 26-vjeçari! Në hetim administratori dhe kryeplaku