Sulmi i Iranit ndaj Izraelit, avionët luftarakë amerikanë dhe francezë shkojnë drejt hapësirës ajrore të Irakut

Sulmi i Iranit ndaj Izraelit, avionët luftarakë amerikanë dhe francezë shkojnë drejt hapësirës ajrore të Irakut

Të paktën katër avionë luftarakë amerikanë dhe dy francezë u ngritën pas sulmit të Iranit ndaj Izraelit dhe po shkojnë drejt hapësirës ajrore të Irakut. 


Lajmi kryesor:

Lufta/ Irani sulmon Izraelin me 200 dronë, shumica goditen në ajër! Franca dhe SHBA afrojnë avionët luftarakë


  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Françeska Murati zbulon planet për dasmë: Do të jetë e madhe dhe tradicionale

Françeska Murati zbulon planet për dasmë: Do të jetë e madhe dhe tradicionale