VIDEO/ Sulmi me armë drejt autobusit në Kosovë, momenti kur qytetari dërgon nxënësin e plagosur në spital

Report Tv ka siguruar pamjet e para nga ngjarja në Kosovë, ku drejt një autobusi me nxënës u qëllua me armë zjarri. Në pamjet e siguruara shihet ambulanca dhe një qytetar që mban në duar një nxënës të plagosur duke e dërguar në spital.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Të shtëna me kallashnikov drejt autobusit në Kosovë, vritet shoferi dhe dy nxënës, një i plagosur! Dëshmia: Autori ishte i maskuar! Policia: S'bëhet fjalë për sulm terrorist


  • Sondazhi i ditës:

    FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

1/3 e listës së deputetëve e mbyllur, ironizon Sefa: Do shtohen bluzat ‘Free Berisha’ në treg

1/3 e listës së deputetëve e mbyllur, ironizon Sefa: Do shtohen bluzat ‘Free Berisha’ në treg