Sulmi me armë në drejtim të autobusit në Kosovë, shkon në 3 numri i viktimave

Sulmi me armë në drejtim të autobusit në Kosovë, shkon në 3 numri i viktimave

Ka shkuar në 3 numri i personave që kanë humbur jetën si pasojë e sulmit me armë në drejtim të autobusit në Kosovë. Nuk dihen ende shkaqet e kësaj ngjarjeje të rëndë.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Të shtëna me kallashnikov drejt autobusit në Kosovë, vritet shoferi dhe dy nxënës, një i plagosur! Dëshmia: Autori ishte i maskuar! Policia: S'bëhet fjalë për sulm terrorist


B.K./G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Frikë nga sulmet terroriste, Lojërat Olimpike nën masa të rrepta sigurie

Frikë nga sulmet terroriste, Lojërat Olimpike nën masa të rrepta sigurie