Sulmi me thikë brenda xhamisë 'Dine Hoxha' te rruga e Kavajës, policia rrethon zonën (VIDEO)

Policia ka rrethuar zonën pranë xhamisë "Dine Hoxha" në rrugën e Kavajës brenda së cilës ndodhi dhe sulmi me thikë ku mbetën të plagosur 5 persona. Policia ka arrestuar autorin dhe vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.


Lajmi kryesor:

Sulm me thikë në xhaminë te Rruga e Kavajës! Autori qëllon punonjësin e picerisë dhe 4 besimtarë, arrestohet për sulm terrorist! Familjarët: Është në depresion (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se aksioni për konfiskim është zgjidhja e duhur për ndërtimet pa leje?×

Lajmi i fundit

'Takimet e reja janë të rëndësishme...', ja çfarë thonë yjet për ju

'Takimet e reja janë të rëndësishme...', ja çfarë thonë yjet për ju