Sulmi me thikë brenda xhamisë 'Dine Hoxha' te rruga e Kavajës, policia rrethon zonën (VIDEO)

Policia ka rrethuar zonën pranë xhamisë "Dine Hoxha" në rrugën e Kavajës brenda së cilës ndodhi dhe sulmi me thikë ku mbetën të plagosur 5 persona. Policia ka arrestuar autorin dhe vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.


Lajmi kryesor:

Sulm me thikë në xhaminë te Rruga e Kavajës! Autori qëllon punonjësin e picerisë dhe 4 besimtarë, arrestohet për sulm terrorist! Familjarët: Është në depresion (VIDEO)


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vaksinë ose test negativ për të hyrë në Universitete, a ju duket e drejtë?×

Lajmi i fundit

John

Zjarr në një apartament në Astir, nënë e bir hidhen nga ballkoni për t’u shpëtuar flakëve! Vdes në 62-vjeçarja