Sulmi në Kapitol, rënia e Kabulit e kriza e refugjatëve, ngjarjet botërore që shënuan vitin 2021 përmes fotove

Pemët e copëtuara dhe shtëpitë gjysmë të varrosura në baltë pranë vullkanit Taal në Filipine

Pemët e copëtuara dhe shtëpitë gjysmë të varrosura në baltë pranë vullkanit Taal në Filipine

Viti 2021 u shënua me një sërë ngjarjesh të rëndësishme. Nga mbështetësit e Trump që sulmuan Kapitolin e SHBA-së, rënia e Kabulit te Talibanët deri te kriza e refugjatëve në kufirin Bjellorusi-Poloni, Alzaeejra ka publikuar një përmbledhje e fotografive më të mira të këtij viti.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Presidenti i ri do të jetë një prej emrave të propozuar nga opozita?×

Lajmi i fundit

John

10 mln euro grante për Start Up-et për sipërmarrësit e rinj, ministrja Bilali në ‘Pa Protokoll’: Aplikimet të hapura që nga 16 maji, ja 3 kategoritë që përfitojnë