POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Sulmuesi i Marokut hedh akuzat: Gjyqtari i kërkoi fanellën Ronaldos, këtu nuk jemi në cirk

Gjyqtari i ndeshjes Portugali-Marok, Cristiano Ronaldos dhe Nordin Amrabat

Gjyqtari i ndeshjes Portugali-Marok, është akuzuar se i ka kërkuar Cristiano Ronaldos fanellën në fund të pjesës së parë. Është Nordin Amrabat që thuhet se ka bërë këtë deklaratë, ndaj gjyqtarit Mark Geiger.

“Nuk e di me çfarë është mësuar arbitri, por pashë që ishte shumë i mahnitur nga Cristiano Ronaldo. Dëgjova prej Pepes në pjesën e parë, se i kishte kërkuar nëse mund të siguronte fanellën e tij. Këtu jemi në Kupën e Botës, nuk po flasim për ndonjë cirk” – deklaroi Amrabat i Marokut.

a.de.
Komento