‘Super ide’, çfarë plani thurin Olta dhe Luizi? (VIDEO)

‘Super ide’, çfarë plani thurin Olta dhe Luizi? (VIDEO)

Këngëtarja Olta Gixhari ka tentuar të fusë Luiz Ejllin ditën e sotme në tualet për t’i thënë diçka. Por, komunikimi brenda tualetit është i ndaluar dhe Luizi u tregua i kujdesshëm, ai nuk u fut brenda në tualet teksa Olta ishte aty brenda.

Olta i kërkoi Luizit që të futej në banjo, pasi do t’i tregonte diçka. Por Luizi nuk bëri kështu. Ai qëndroi jashtë por gjithsesi dëgjoi atë çka Olta i tha. ‘Super ide’ i tha Olta e cila del më pas nga tualeti duke qeshur, ndërsa Luizi largohet i heshtur.

Luizi: Nuk vij aty unë jo

Olta: Jo të të tregoj diçka… Super ide.

Komunikimi brenda tualetit është i ndaluar brenda ‘Big Brother VIP Albania’. Për këtë shkelje rregulli, dolën në nominim Luizi, Maestro dhe Kristi,  e në fund u eliminua Armaldo Kllogjeri (Maestro).

Nuk dihet se cila është ideja që Olta po kërkon të realizojë e nëse Luizi do marrë pjesë.

 

SI.E./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Dhanë 330 mijë lekë për të fituar 800 mijë, zbulohet fondi limit i tenderit që çoi në pranga sekretaren e përgjithshme të Ministrisë së Shëndetësisë

Dhanë 330 mijë lekë për të fituar 800 mijë, zbulohet fondi limit i tenderit që çoi në pranga sekretaren e përgjithshme të Ministrisë së Shëndetësisë