'Takimet e reja janë të rëndësishme...', ja çfarë thonë yjet për ju

'Takimet e reja janë të rëndësishme...', ja çfarë thonë yjet për ju

Foto ilustruese

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Këtë të hënë do të duhet të bëni pak durim, siç ndodhi edhe mbrëmjen e ditës së shkuar, sidomos për ata që janë në një lidhje. Nga ana tjetër situata është interesante për projekte të reja pune.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Një situatë rikuperimi në dashuri është në mbërritje e sipër. Do të ketë investime në shtëpi, ndaj është mirë të vazhdoni të punoni shumë.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Hutimet e lindura në ditët e fundit mund të kapërcehen këtë të hënë, përpiquni të flisni me partnerin/en. Ditë e favorshme nëse duhet të bëni propozime të reja në punë.

 Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Kjo ditë e hënë fillon me horoskopin në dizavantazh, prandaj është më mirë të qëndroni të qetë duke shmangur kështu diskutimet e kota me partnerin/en. Situata nuk është e lehtë për t’u menaxhuar edhe në vendin e punës.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

I ftoj ata që janë vetëm të hedhin sytë përreth, mundësi të mira po vijnë në sferën e dashurisë. Nuk përjashtohet një propozim i ri për bashkëpunim në punë.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Është një periudhë e rëndësishme për ndjenjat, mos i nënvlerësoni takimet e reja. Propozime të mira edhe në punë, ka mundësi të mëdha.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Kushdo që ka përjetuar një krizë në fund të shtatorit, duhet të jetë i qetë tani. Përpjekja në punë është e madhe, por do të shpërblehet.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Ju keni një aftësi të madhe për të vepruar dhe duhet ta bëni këtë për të parashikuar situata të caktuara në dashuri. Në punë jeni gjithmonë gati për të ngjitur majën, por tani ndjeheni të lodhur.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Pak pasiguri kthehet në dashuri, por vetëm në marrëdhëniet me Virgjëreshën dhe Binjakët. Këtë të hënë është e mundur të bëni diçka më shumë në punë.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Takimet e reja janë të rëndësishme. Nga kjo e hënë dhe të martën, Hëna do të jetë në shenjën tuaj. Gjërat që vendosni janë më të mira dhe nëse keni pasur probleme në punë tani do të zgjidhen.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Do të dëshironit të kishit një partner/e më të kuptueshëm/me, ndoshta duhet të reflektoni për personin që keni pranë. Disa dyshime apo probleme ka edhe në punë dhe po ju stresojnë shumë, nuk keni pse të lodheni, mjaft që të merrni masa.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Jo gjithçka është kaq e thjeshtë për t’u kuptuar, ka pasiguri në dashuri. Ambicia në punë jep rezultate.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Dosja e zyrtarit të FBI, kush ka të drejtë në akuzat politike në Tiranë?×

Lajmi i fundit

Aguero i përgjigjet ashpër Ibrahimovic-it:  Pse flet për sjellje të keqe? Për këtë të larguan nga Barça

Aguero i përgjigjet ashpër Ibrahimovic-it:  Pse flet për sjellje të keqe? Për këtë të larguan nga Barça