Takimi i Komunitetit Politik Europian, Rama: Shpresoj të mos ketë një krizë tjetër për të pasur një tjetër mbledhje

 

Nga Praga, kryeministri Edi Rama ka folur për Takimin e Komunitetit Politik Europian.

“Nuk është një ide e re, është ide e vjetër. Takimi do të vazhdojë dhe shpresoj të ndërtojmë diçka për njerëzit tanë. Kjo ide rilindi pasi pati një krizë, shpresoj të mos ketë një krizë tjetër për të pasur një tjetër takim” tha Rama.


Lajmi kryesor:

Takimi i Komunitetit Politik Evropian, Rama publikon fotogalerinë me të gjithë liderët evropianë: Projekt që na bën bashkë


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria mbetet me një Gjykatë Apeli në Tiranë, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Vdiq 4 ditë pasi lindi në martenitetin Koço Gliozheni, ReportTv zbardh emrin e viktimës! Familjarët: S’i është bërë asnjë shërbim nga spitali  

Vdiq 4 ditë pasi lindi në martenitetin Koço Gliozheni, ReportTv zbardh emrin e viktimës! Familjarët: S’i është bërë asnjë shërbim nga spitali