POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Përfundon takimi me Bashën, Meta: Kërkohet përgjegjshmëri dhe sjellje europiane nga të gjithë

"Kërkohet përgjegjshmëri dhe sjellje europiane nga të gjithë"! Kështu shkruan presidenti Ilir Meta në faqen e tij të Facebook-ut, teksa publikon një foto nga takimi me kryedemokratin Basha, që zhvilloi mëngjesin e sotëm.

"Sot prita në një takim Kryetarin e Partisë Demokratike, z.Lulzim Basha për të diskutuar mbi krizën aktuale që po kalon vendi. Kërkohet përgjegjshmëri dhe sjellje europiane nga të gjithë", shkruan Meta. 


Lajmi kryesor:

3 ditë nga 30 qershori/ Meta dekreton 13 tetorin për zgjedhjet vendore!


B.K./m.v./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Thanasi: 27/06/2019 10:13

    Lere se na e futi rama i thone njeri tjetrit. Mire ate po na la dhe berisha e iku ne austri. Po ca do bejme tani? Te rezistojme sa te kthehet nga austria komandanti.

    Përgjigju