Takoi krerët e partive politike, Meta konferencë për shtyp në 14:30

1561386983_meta6595x450.jpg

Pas takimeve të njëpasnjëshme në Presidencë me kryetar të partive të djathta dhe të majta, përveç kryeministri Rama, kreu i shtetit Ilir Meta ka njoftuar se do të mbajë një konferencë për shtyp në orën 14:30.


Lajmi kryesor:

3 ditë nga 30 qershori/ Meta dekreton 13 tetorin për zgjedhjet vendore!


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Katër vrasjet në bulevard, a është bërë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

John

Meta përkujton Ibrahim Rugovën: Ideatori i realizimit të pavarësisë së Kosovës