Taylor Swift i ndodh e papritura në skenë, i shqepet fustani gjatë performancës

Taylor Swift i ndodh e papritura në skenë, i shqepet fustani gjatë performancës

Taylor Swift

Teksa ishte gati për të performuar në një koncert në Stokholm, Suedi këngëtares së njohur Taylor Swift i ka ndodhur e papritura.

Këngëtarja ishte gati të ulej që të luante në piano ndërsa fustani blu iu shqep dhe u hap në mes duke i zbuluar të brendshmet. Pavarësisht kësaj 34-vjeçarja e kaloi këtë situatë me shumë sportivitet.

Taylor u ul pranë pianos, tentoi që të rregullonte fustanin dhe më pas dëgjohet që ti thotë publikut: "Flisni me njëri-tjetrin" për të larguar vëmendjen.

 

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

 Ylli Pata: Si u shpik shqiponja me duar që çmendi shqiptarët e trazoi Ballkanin

Ylli Pata: Si u shpik shqiponja me duar që çmendi shqiptarët e trazoi Ballkanin