Të arrestuarit nesër në Gjykatë

Të arrestuarit nesër në Gjykatë

Masat e sigurisë për të arrestuarit do të jepen ditën e nesërme në Gjykatën e Krimeve të Rënda.

Policia ka ushtruar kontrolle në qytetet e Tiranës, Elbasanit dhe Fushë-Krujës për zbardhjen e kësaj ngjarjeje edhe për gjetjen e personit të konsideruar përgjegjës pas Admir Muratajt i cili mbeti i vrarë gjatë një shkëmbimi zjarri me forcat e policisë.

Siç njofton gazetari Aldo Kozarja kontrollet kanë vijuar edhe sot në fshatin Karakullak të Elbasanit nga forcat Renea.

 


Lajmi kryesor:

Ish-imami i arrestuar për terrorizëm nga amerikanët në Afganistan, një nga grabitësit e eurove në Rinas (Detajet+FOTO)


G.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ 'Gjelat këndojnë' në Dusseldorf, Franca fiton 0-1 me vuajtje ndaj Austrisë! Vendos një autogol

Euro 2024/ 'Gjelat këndojnë' në Dusseldorf, Franca fiton 0-1 me vuajtje ndaj Austrisë! Vendos një autogol