Të dehur në timon, arrestohen tre persona në Durrës

Të dehur në timon, arrestohen tre persona në Durrës

Foto ilustruese

Policia e Durrësit ka arrestuar tre persona pasi janë kapur duke drejtuar automjetet në gjendje të dehur. Personat në fjalë janë arrestuar në flagrancë për veprën penale "Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt.” Burime bëjnë me dije se në pranga kanë rënë S.U., 25 vjeç, E.Sh., 43 vjeç dhe F.T., 30 vjeç.

Njoftimi i Policisë
Policia Rrugore vijon kontrollet për evidentimin dhe ndëshkimin e drejtuesve të mjeteve që drejtojnë mjetet në mënyrë të parregullt apo shkelin rregullat e qarkullimit rrugor.

Gjatë kontrolleve për rritjen e parametrave të sigurisë rrugore dhe parandalimin e aksidenteve, specialistët e Qarkullimit Rrugor arrestuan në flagrancë për veprën penale "Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt", shtetasit:

S. U., 25 vjeç, E. Sh., 43 vjeç dhe F. T., 30 vjeç, pasi janë kapur duke drejtuar automjetet, në gjendje të dehur. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të marrë fund kaosi në kuvend?×

Lajmi i fundit

Nënshkruhet kontrata me kompaninë serbe për shpërndarjen e energjisë elektrike në veri të Kosovës

Nënshkruhet kontrata me kompaninë serbe për shpërndarjen e energjisë elektrike në veri të Kosovës