Të gjithë po prisnin të shihnin diellin në hartën meteorologjike, shfaqet materiali pornografik gjatë transmetimit live të motit në Uashington

SHBA- Kur vjen momenti për të parë se si do të jetë moti ditën tjetër, e vetmja gjë që shpresojmë është që të dalë dielli, por gjatë një transmetimi në një televizion në Uahington, teksa meteorologjia po fliste në sfond pranë hartës u shfaqe një material pornografik.

Pas këtij momenti i cili shokoi teleshikuesit, të cilën i kanë telefonuar pa pushim televizionit dhe policisë për t’i treguar lidhur me incidentin, videoja është bërë virale në rrjet.

Disa orë pas incidentit të turpshëm, televizioni kërko falje për ngjarjen, duke theksuar se një gjë e ngjashme nuk do të ndodhi më.  

 

J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të vendosen kufizime për personat e pavaksinuar?×

Lajmi i fundit

John

Beatrix protagoniste e mediave rozë, flet vëllai: Motra ime dashuron pa kushte, është shembull për vajzat, Donaldin nuk e kam takuar asnjëherë