Të hënën ndërprerje energjie në Tiranë, ja zonat ku nuk do të ketë drita

Të hënën ndërprerje energjie në Tiranë, ja zonat ku nuk do të ketë drita

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar këtë të diel se të hënën do të ketë shkëputje të energjisë elektrike. Kështu OSHEE thotë se në Tiranë do të ketë stakime të energjisë në disa zona.

Njoftim për abonentët në Tiranë

Në vijim të investimit për mirëmbajtjen e rrjetit, në datën  4 dhjetor  do të kryhen punime në disa fidera të  NST Qendër, NST Vorë dhe NST Valias.

Pa energji do të mbeten këto zona në Tiranë:

09:00-13:00

Pjesërisht: Bulevardi "Zogu I",  rruga "Luigj Gurakuqi", zona pranë  sheshit "Avni Rustemi", rruga "Fadil Rada", rruga "Beqir Luga", rruga "Tefta Tashko"

10:00-12:00

Pjesërisht: "Rruga e Elbasanit", Gjokaj, Vorë, Valias

12:00-14:00 

Pjesërisht: "Rruga e Elbasanit"

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shpërthimi fatal për babë e bir në Lushnje, a keni siguri në vendin tuaj të punës?×

Lajmi i fundit

Historia e rrallë e poetit të njohur: Tahirin, që ishte edhe deputeti, e ndala në një xhep të minierës dhe kur ja tregova hallin që kisha, ai më tha: ti je një kriminel…

Historia e rrallë e poetit të njohur: Tahirin, që ishte edhe deputeti, e ndala në një xhep të minierës dhe kur ja tregova hallin që kisha, ai më tha: ti je një kriminel…