Te Juventus ëndërrohet Isco, Real Madrid e jep vetëm në huazim! Për spanjollin në garë edhe M. United

Edhe pse ishte fundvit, merkato nuk fle kurrë, dhe këtë datë 1 janar skuadrat më të mëdha nuk e kanë bërë pushim. Nga Italia raportohet se Juventus është më e interesuar se kurrë për të marrë Isco-n, një futbollist që ka zbritur shumë në hierarkinë e Real Madrid.

Gjithsesi galaktikët nuk duan ta shesin dhe opsioni më i mundshëm tani në janar është huazimi. Juventus nuk është skuadra e vetme që interesohet për spanjollin e talentuar pasi në garë për të janë Manchester United dhe Sevillia.

Ne.k./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është rimëkëmbur ekonomia juaj familjare pas vështirësive të hasura gjatë pandemisë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Ç’do të thotë të jesh gruaja e Kryeministrit? Linda Rama tregon si hoqi dorë nga privilegjet kryeministrore: Momenti më i bukur, shoqërimi i Zahos për në shkollë