Të njëjtat tipare, del fotoja e rrallë e kryeministrit kur ishte vetëm 5 vjeç

Kryeministri Rama vetëm pak ditë më parë festoi ditëlindjen e tij të 55, por së fundmi në rrjet po qarkullon një foto e kryeministrit kur ai ishte vetëm 5 vjeç. Në foto mund të shihet qartë se kryeministri ruan edhe sot të njëjtat tipare.

Në ditëlindjen e tij Rama në shenjë falenderimi për urimet e shumta që i kishin ardhur, shpërndau edhe një foto ku shkruante se vitet nuk kanë rëndësi.

 “Faleminderit pafund dhe ndjesë për pamundësinë që t’u përgjigjem një për një, urimeve tuaja të pafundme për 55 vitet e mia. ‘Tekefundit s’kanë rëndësi vitet e jetës tënde. Ka rëndësi jeta në vitet e tua’, thoshte Presidenti Lincoln”, shkruante Rama krahas postimit.
1/2
 • Sondazhi i ditës:

  A ju duket i drejtë vendimi i BE për të mos hapur kufijtë me Shqiperinë pas 1 korrikut?

Komento

Komente

 • 007: 10/07/2019 05:22

  O Tore, Mso shqyp o burr

  Përgjigju
 • Jonida: 10/07/2019 03:56

  Parajse!

  Përgjigju
 • Toro: 09/07/2019 20:21

  I njejti dikur mashtrus sot mashtrus e hajdut elle pik ska p...qe e luan te tregon shqiperia qe nuk ben perpjet me kyt far te keqe per ju qe jetoni me shqiperi esht me te arllur keq se nga kush ullheqi vazhdimish por ama sot esht qameti nga dy hajdutat qe sot duan te han njeri tjetrin......fundi u arllet si gadafit apo sadamut por elle milloshit nuk do u prisha, fund I funderinave kafsh e marrzuar.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

FMN kundër tre nismave të qeverisë: Jo amnisti fiskale, rrezik pastrimi i parave! Heqja e TVSH dhe tatim fitimit 'gërryen' të ardhurat