Të qara fëmijësh në sfond, publikohen pamjet pak pas vrasjes së të resë shqiptare në SHBA (VIDEO)

Banorë të zonës kanë publikuar një video pak pas vrasjes së 27-vjeçares shqiptare në Florida të SHBA-ve. Në këtë video dëgjohen të qarat e fëmijëve, pasi Joana Peca kishte dy fëmijët në makinë pasi u gjet e vrarë. Siç shihet edhe nga pamjet, ky është një moment pask pas vrasjes së Joana Pecës, pasi policia ka rrethuar vendin e ngjarjes.


Lajmi kryesor:

E tmerrshme, 27 vjeçarja shqiptare vritet në sy të dy fëmijëve të mitur në SHBA! Joana Pecës i ishte vrarë i ati në 1996 në Shqipëri


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush Kushtetuta vetëm duhet ndryshuar apo duhet një e re?×

Lajmi i fundit

John

The Simpsons e kishin parashikuar, videoja e disa viteve më parë ku shfaqet sateliti me simbolin e shqiponjës dhe oficerët që flasin shqip