Të shikosh botën nga ajri... dalin fotot e rralla (FOTO)

Rrugë në Suedi

Ndonjëherë  nuk mjafton t'i shikosh gjërat nga afër, por duhet një këndvështrim tjetër dhe fotografitë ajrore e tregojnë më mirë se çdogjë tjetër.

Këto fotografi kanë kapur  çastet më të bukura nga qielli, duke përdorur drone dhe helikopterë.

Këto foto të ujit, pemëve, rrugëve, fatkeqësive natyrore dhe ngjarjeve aktuale dëshmojnë se pamja me të vërtetë është më e mirë nga lart.

Ora 13:56
Të shikosh botën nga ajri... dalin fotot e rralla
1/14
Aeroporti në Seattle
  • Sondazhi i ditës:

    Një viktimë nga zjarret në vend, a ishin të përgatitura autoritetet shtetërore për përballimin e emergjencës?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Foreign Policy: Edi Rama ndërton ura për në Europë ose askund tjetër