Të shtëna me armë një një dyqan në Florida, tre të vdekur, mes tyre dhe një fëmijë

Pamje nga vendi i ngjarjes

Tre persona kanë mbetur te vdekur, pas disa të shtënave me armë në një dyqan ushqimesh në Royal Palm Beach, në Florida, SHBA. Autoritet zyrtare thanë se një burrë, një grua dhe një fëmijë mbetën të vdekur.

Zyrtarët thanë se të shtënat u zhvilluan brenda dyqanit, pranë seksionit të prodhimeve të tij, rreth orës 11:30 të mëngjesit. Zyrtarët nuk dhanë detaje në lidhje me marrëdhënien midis tre personave që mbetën të vdekur.

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hetohen gjyqtarët e prokurorët e larguar nga Vettingu?

Komento

Komente

  • Turi: 11/06/2021 07:07

    Amerika vend demokratik shesin arme dhe te femijet kurse nga ana tjeter bejne moral gjoja jane te miret

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Euro 2020/ Historia nuk prodhon gola, Anglia dhe Skocia ndahen në 'paqe'! 'Tre Luanët' humbasin vendin e parë