Të shtëna me armë zjarri në Bulqizë, konfliktohen 2 të rinj! Nuk ka të lënduar

Të shtëna me armë zjarri në Bulqizë janë regjistruar mesditën e kësaj të hëne. Dy të rinj në Shupenzë, F. T., dhe A. D. janë konfliktuar me njëri-tjetrin dhe më pas kanë qëlluar me armë zjarri.

Më pas ata janë larguar nga vendi i ngjarjes. Nuk raportohet për të lënduar.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën  për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Në përditësim...

A.M./D.GJ/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se në primaret e Rithemelimit ka garë të ndershme?×

Lajmi i fundit

Restaurimi i Muzeut Historik nga BE, draftprojekti me rikonceptim të hapësirave. Edhe Arkeologjia e Etnografia pjesë, për të rrëfyer historinë përmes objekteve

Restaurimi i Muzeut Historik nga BE, draftprojekti me rikonceptim të hapësirave. Edhe Arkeologjia e Etnografia pjesë, për të rrëfyer historinë përmes objekteve