Plagoset me armë zjarri një 28-vjeçar në Shkodër, shkon në spital me një plumb në këmbë! Shoqërohet një person (VIDEO)

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në Shkodër, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person.

Ngjarja ka ndodhur pranë një lokali në lagjen Perash, ku i plagosuri, i identifikuar si Edis Reçaj 28 vjeç, ka marrë një plumb në këmbë, ndërsa është paraqitur vetë në spitalin e Shkodrës, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ka qenë një telefonatë për të shtëna me armë zjarri që ngriti në këmbë policinë e Shkodrës, por nga kontrollet në zonë nuk u gjet asnjë provë. Më pas Spitali i Shkodrës ka njoftuar se një person i plagosur me armë zjarri kishte mbërritur në urgjencë.

Rrethanat e ngjarjes janë ende të paqarta, ndërsa policia ka shoqëruar një person. Është rrethuar zonën, janë ngritur pika kontrolli dhe vijon krehja e territorit për të bërë të mundur identifikimin dhe kapjen e autorit apo autorëve.

Rendit zhvillimet sipas orarit:
Ora 22:46
Plagosja e 28-vjeçarit në Shkodër, shoqërohet një person (VIDEO)

Një person është shoqëruar në policinë e Shkodrës, pas plagosjes së 28-vjeçarit Edis Reçaj mbrëmjen e sotme. Nuk dihet nëse personi i shoqëruar është i dyshuar si autor, apo person që mund të ketë dijeni mbi ngjarjen.

Ora 22:27
U plagos me armë zjarri në Shkodër, del foto e 28-vjeçarit

Personi që shihni në foton më lart është 28-vjeçari Edis Reçaj, i cili mbeti i plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në lagjen Perash të Shkodrës.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Gzimi: 21/04/2022 22:31

  O dudasi pse paske aq mllef apo je ti nji nga burrat e atyne grave qe the e ta ka ba ty gruja hahaha e kuptume

  Përgjigju
 • Alija: 21/04/2022 17:41

  Pse nuk i leni te dekunit ne vend te vet a ju vjen marre qe ja luni kocat nga varri. Ca jan kta krahasime te ulta ne rradh te par Mir Alija e Mir Kucija kan ken shkok jo rrival secili ka pas autoritetin e vet e tan shkodra e din se te dy i kan vra mas shpinet. Sa kan ken gjall sdi ndonje ti ket degjeneru apo ofendu ball per ball. Kur ikin macoket mijt dalin sheshit dhe ljo shifet qart ne komente. Ju qe keni pas kaq urrejtje per Mir Alin ku keni ken kur ka ken gjall pse sja keni than ne sy. Turp nga vetja duhet tju vin mor pisa qe skeni zot as zakon shani te vdekurit.

  Përgjigju
 • Shkoder: 20/04/2022 21:16

  Hahahha paskan hi kusherinjt e mir alis me komentu po leni more marrinat po kush e ka vu ne liste mir alin vec se ja vu mrapa ktyne te forteve e tan diten te venecia ka ndejt nuk e ka vu kush ne liste prej te forteve kyt as dobraci as kirasi as tepja se kan llogarit kurre

  Përgjigju
  • Per alin: 25/04/2022 05:50

   O vlla sa rrin e merresh del me emer e me mbiemer, bane nji xhiro deri ne kiras se njaty i ke ata qe ta sharrunen kushrinin e skeni bethh mi ba gja, habitem me ju si ju bjen ner mend me ba si te forte kur ju kan cburrnu me kohe, ma mire rri urte ma shok e ma respekt kan njerzit per ty se me ba si i forte kot e me te degjeneru tjert sic ju kan ba gjithmone

  • Alija: 21/04/2022 17:42

   Ku ke ken mor trim kur ka ken gjall cilit te fort ja vu mrapa del me emer po dukesh ca je ska nevoj per koment

 • Andi: 20/04/2022 19:44

  Mir alija ska vra kend po as ken ska lan mi ba si trim ai ka ken tip qe qyrte punen e vet kur i bishin ne qaf i rahatote

  Përgjigju
 • Kirasi: 20/04/2022 19:40

  Mir kuqija ja lypte Mir Alis motorrin nje gjiro der kur u ba me lek vet ????

  Përgjigju
 • Perashi: 20/04/2022 19:37

  B lepiresat e ktyre qe jan gjadh dhe per pak koh shkrujn tesh se kur ka ken gjall Mir Alija kan pas frig me e pa ne sy E po te ishin trima ata qe e vran i qoshin fjal jo me te pre ne bes Edhe Mir Kuqin kur e kapi policija ne mes gjabijes Mir alija ja mori per dursh ati sja trem syni kurr as per polici as per ashi trimash qe vrasin per lek

  Përgjigju
  • O Dudasi: 21/04/2022 22:49

   O dudasi pse merzitesh ti mos je ndonjeni nga burrat e atyne grave ti e kuptume si keka puna haha

  • Pytje per Perashin: 20/04/2022 21:51

   A kane kene shoke kto dy (un keshtu e kam pase dite) apo kane pas noj hatermbetje sic ndodh zakonisht ne boten e gangove? Per ke nuk e di, Shkodra ka dy fytyra dhe keshtu ka kene gjithmone: njerezit e bute, artistat, etj, dhe fytyra tjeter: 'eposi i te fortit' qe deperton der tek femijet e fillores. Kjo fytyra e dyte idealizon gangot: "ja futa shpute", "e mbylla ne shpi", "i rashe", "i bana, i ktheva" jane muhabetet qe i degjon rendom neper shkolla apo kudo ku ka te rinj. Shkodra kete tipar (arrogance) e ka te theksume. Benzine zjermit i hedh ekonomia e shkaterrume dhe edukimi mizerje qe nuk jep asnje drite shpreset. Rinise i ngelet me mbush trunin me keto kotesi: 'legjenda te fortesh', e nje pjese me u fut ne rrugen e gangonve profesional, duke u kthy ne psikopate te mirfillte qe marrin ne qafe vedin e shume tjere.

  • Dudas: 20/04/2022 21:16

   As nk e kan pre ne bes as nk e kan vra me lek e din tan shkodra kush e ka vra ok.mos e ban nj trim mirin se imoral a ken kapte grat e shokve.

 • Rusi: 20/04/2022 19:14

  Qa krahasimesh bani po Mir kucija nji i pabes ka ken e tan tjert qa mahen nji Mir Alija ka pas shkodra qe ka dit qa burrnija e sja drill qerpiku pri kerkuj

  Përgjigju
  • o rusi: 20/04/2022 22:36

   hahahahah a je mir ka truni ma ar po mir koçija ka ken djal qe e ka njoft tan shqipnia ky i brac ka ken e shum larg me mirin e hamdis

 • Albo: 20/04/2022 14:04

  Por pse e heqen qafet Admir alia? A kishin naj problem personal apo me te vertet qeshtie droge te pa paguar? Apo vrasne me lek dhe maq

  Përgjigju
 • Shkodra: 20/04/2022 09:37

  Ku krahasohet mir kocia me mir alin . Mir alia tu ba si i fort kot me makina altin pogroric e me kurva tan diten der sa e hoqi qafet ibrahimi. Edhe ky njashtu me makina tjerve e me do kurva te urjeta tu dal , der sa te shkojn si miri diten ma te bukur

  Përgjigju
 • Shkoder: 20/04/2022 09:04

  Pse nipi mir alis a ky aa ? Po ku krahasohet mir alija me mir kocin ma vlla, mir alin se ka vu kush ne liste kurse mire kocin e ka rrespektu tan shqipnija

  Përgjigju
  • Alija: 21/04/2022 17:45

   Skan ken rrival o mjeshter po meqe se kan vu ne list pse e vranen apo ju bate rrandela pse pse

 • Kirasi: 19/04/2022 23:18

  Ti nipi mir alis je tu e kerku shum plumin . Tesh vec nji paralajmerim more , kujdes se tesh shkon si daja

  Përgjigju
  • Alija: 21/04/2022 17:44

   Vec delni si burrat jo me kapuca ma dilni si duhet

  • Shkodra: 20/04/2022 09:07

   Mir kocia ma gango e killer , mir alia boll i rand ka ken po ska vra ken . Kurse mir kocia ska dit as ai vet sa njerz ka vra

  • Hahaahahaha: 20/04/2022 08:54

   Ahhaahah kush ka Ken me gango mir kocia apo mir alia

 • Sondazhi i ditës:

  Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Alban Daci: Dorëzimi politik përballë një vendimi juridik

Alban Daci: Dorëzimi politik përballë një vendimi juridik