Identifikohen dy personat që mbetën të plagosur mbrëmjen e sotme në Tiranë! Policia në kërkim të autorit

 

Altin Gjoka, 32 vjeç dhe Jetmir Marashi, 28 janë dy të rinjtë që kanë mbetur të plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Tiranë. Gjoka ka marrë një plumb në shpatull ndërsa Marashi është plagosur në gjoks. Ata janë dërguar në spital, ku ndodhen nënë kujdesin e mjekëve. Mësohet se Policia ka identifikuar edhe autorin e ngjarjes, ndërsa po punohet për arrestimin e tij.


Lajmi kryesor:

Pas 'fërkimit' të makinave, i riu nxjerr pistoletën dhe qëllon dy persona në Tiranë, i lë të plagosur! Autori në kërkim ndërkombëtar nga EUROPOL për tentativë vrasje dhe trafik armësh


J.SH./LR/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se do të zbatohet kodi etik nga ministrat e kabinetit Rama 3?×

Lajmi i fundit

John

Po transportonin 13 emigrantë të paligjshëm, arrestohen 2 persona në Gjirokastër, sekuestrohen 2 automjete dhe aparate celularë