Të shtënat me armë në Tiranë/ Ky është kompleksi që u bë ‘mollë sherri’ mes 2 ortakëve

Ky është kompleksi që u bë ‘mollë sherri’ mes 2 ortakëve në Tiranë, Sino Llanaj dhe Albert Allmuça. 


Lajmi kryesor:

Ndërtuesi në Tiranë plagoset me armë zjarri! Të lënduar dhe dy të tjerë! VIDEO e sherrit të përgjakur! Reagon biznesmeni: S'kam lidhje, nuk kam qenë në kantier


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Koronavirusi/ Komiteti Teknik i Ekspertëve lë në fuqi masat kufizuese. A jeni dakort me vendimin?×

Lajmi i fundit

John

Aksidenti në Tiranë, e mitura u përplas nga makina në derë të shtëpisë! Fqinjët: Rruga s’ka trotuar, mjetet kalojnë me shpejtësi! Shoferi u arratis