Të shtënat me armë në Tiranë, gjenden 2 motra të vdekura në banesë (VIDEO)

Detaje të rënda vijnë nga ngjarja e rëndë që ka ndodhur sot në Tiranë.

Mësohet se nga të shtënat e armëve kanë mbetur të vdekura dy gra, motra me njëra-tjetra. Burime për Report Tv bëjnë me dije se dyshohet se i ka vrarë i dashuri i një prej motrave. 


Lajmi kryesor:

Nuk pranoi ndarjen/ 59-vjeçari ekzekuton bashkëjetuesen dhe motrën e saj në banesë në sy të 2 fëmijëve! Prangoset duke dalë nga Tirana: I vrava nga xhelozia (VIDEO)


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A do të shkoni të votoni në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit?×

Lajmi i fundit

John

Sulmi me armë në zyrën elektorale në Kavajë, Basha: Atentat ndaj PD-AN nga Rama që e di që të dielën do humb (VIDEO)