Të shtënat me armë te ish-Parku i Autobusëve, zbardhen emrat e të plagosurve

 

Report Tv ka zbardhur emrat e dy personave të plagosur sot te ish-Parku i Autobusëve. Të plagosur janë Aleksandër Nikolli  dhe Xhulio Vela. 


Lajmi kryesor:

Sherr me armë mes disa personave te ish-Parku i Autobusëve në Tiranë, 2 të plagosur, njëri prej tyre me precedent për shpërndarje droge! Identifikohen autorët


B.K./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mund ta bëjë SPAK vettingun e politikanëve?×

Lajmi i fundit

John

Frrok Çupi: Amerika pikas bombën rreth Foltores