'Të vdektë fëmija në bark nëse je shtatzënë', Sara e prekur nga komentet e rënda

'Të vdektë fëmija në bark nëse je shtatzënë', Sara e prekur nga komentet e rënda

Sara dhe Bardhi

Ish-banorja e Big Brother VIP 3 Sara Gjordeni dhe Bardhi do të bëhen prindër. Ajo ka zbuluar se ka pasur mallkime dhe kërcënime përtej çdo imagjinate teksa rrëfeu edhe një koment të bërë nga një grua e cila e krahasonte me Kiarën për sa i takon shtatzënisë.

 “Të vdektë fëmija që ke në bark nëse je shtatzanë sepse po e bën për të ngjarë me Kiarën. Asnjë grua nuk duhet t’ja thotë një gruaje tjetër këtë gjë. Sepse asnjë nga ne nuk është aq idiote për t’i ngjarë dikujt duke ngelur shtatzënë”- tha Sara në emisionin “Cherry on Top” në Top Channel.

Sa i përket Kiarës i kërkoi ndjesë për komentet që ka bërë më herët ndaj saj.

“Mendoj se ndjesë meriton çdo njeri që do ishte në vendin e saj. Nuk ishte diçka e iniciuar nga unë. Nuk kam asgjë personale, por mendoj se ndjesë për atë koment do meritonte çdo grua që do ishte në vendin e Kiarës”.

/S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Kapiten Gjimshiti: Kroacia favoritë, të jemi të 'pistë' në fushë

Kapiten Gjimshiti: Kroacia favoritë, të jemi të 'pistë' në fushë